MENU CLOSE
Contact us
 
Contact us

SPA & WELLBEING NOWY ŚWIAT WELLNESS

Tworzenie żywych chwil dzięki tętniącym życiem wakacjom.

 

Pasithea to grecka bogini odpoczynku i relaksu. Pod jej ochronnym okiem gwarantujemy Ci możliwość wyłączenia się od codziennych kłopotów i cieszenia się najwyższym relaksem. Twoja podróż będzie prowadzona przez profesjonalnych terapeutów w atmosferze inspirowanej zasobami naturalnymi, które ma do zaoferowania piękna Korfu. Do zabiegów stosowane są wysokiej jakości produkty greckich marek kosmetycznych.

 

 

Hammam (łaźnia parowa), sauna i siłownia są bezpłatne dla gości z pakietami HB i AI Premium. Dostępne są cenniki z wejściem i recepcja spa. Wszystkie inne dodatkowe usługi są odpłatne i nie są zawarte w żadnym z pakietów oferowanych przez hotel. Szczegółowe menu spa jest dostępne na życzenie. Hotel prowadzi kampanie marketingowe i zapewnia kupony rabatowe bezpośrednio dla gości hotelowych.

Naszą misją jest bycie pionierem odnowy biologicznej na wyspie Korfu. Spektakularne nowe spa “Pasithea” wprowadza odwiedzających w naturę. Zostało całkowicie przebudowane i zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby się zrelaksować i ożywić dzięki inteligentnemu podejściu do odnowy biologicznej i zabiegom dostosowanym do Twoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy również światowej klasy usługi fryzjerskie oraz pielęgnacyjne, dla Niego i dla Niej.

Kompleksowa oferta urządzeń fitness oraz medytacji i zajęć z jogi, daje możliwość utrzymania treningów podczas wakacji lub stawiania pierwszych kroków jako zdrowsza i szczęśliwsza osoba.

Udogodnienia